CP0005150R0JE66
MFR.Part #
CP0005150R0JE66
JLCPCB Part #
C19617041
Description
-65℃~+225℃ 150Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS