RN70C4993FB14
MFR.Part #
RN70C4993FB14
JLCPCB Part #
C1419411
Description
-65℃~+175℃ 499kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors