ORNV50025001T1
MFR.Part #
ORNV50025001T1
JLCPCB Part #
C1739508
Description
100mW 5 5kΩ、50kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays