BFC247966363
MFR.Part #
BFC247966363
JLCPCB Part #
C3804981
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、630V 36nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS