ORNTV50015001T1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ORNTV50015001T1
JLCPCB Part #
C7250186
Package
SOIC-8
Description
100mW 5 5kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS