IMS05SH5R6J
MFR.Part #
IMS05SH5R6J
JLCPCB Part #
C19367468
Description
335mA 44@7.9MHz 5.6uH 65MHz 720mΩ ±5% Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS