RN60C3832BRSL
MFR.Part #
RN60C3832BRSL
JLCPCB Part #
C1798328
Description
-65℃~+175℃ 250mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors