ORNTV25022502TS
MFR.Part #
ORNTV25022502TS
JLCPCB Part #
C1738714
Description
100mW 25kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS