TNPW04024K87BHED
MFR.Part #
TNPW04024K87BHED
JLCPCB Part #
C1714394
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS