ORNTV10025001T0
MFR.Part #
ORNTV10025001T0
JLCPCB Part #
C7016544
Description
100mW 5 5kΩ、10kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS