ORNV10021002TF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ORNV10021002TF
JLCPCB Part #
C6134929
Package
SOIC-8
Description
100mW 10kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays