ORNV25025002TS
MFR.Part #
ORNV25025002TS
JLCPCB Part #
C1740099
Description
100mW 25kΩ、50kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays