ORNTV25021002T0
MFR.Part #
ORNTV25021002T0
JLCPCB Part #
C1739020
Description
100mW 10kΩ、25kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS