ORNTA2001FT1
MFR.Part #
ORNTA2001FT1
JLCPCB Part #
C1739854
Description
100mW 2kΩ 4 8 ±1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS