ORNTA2001DT1
MFR.Part #
ORNTA2001DT1
JLCPCB Part #
C1738441
Description
100mW 2kΩ 4 8 ±0.5% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS