RN65E1061BB14
MFR.Part #
RN65E1061BB14
JLCPCB Part #
C1432853
Description
-65℃~+175℃ 1.06kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors