RNC60J3830BSRE8
MFR.Part #
RNC60J3830BSRE8
JLCPCB Part #
C3546135
Description
-65℃~+175℃ 250mW 383Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors