ORNTA1002DT1
MFR.Part #
ORNTA1002DT1
JLCPCB Part #
C7016528
Description
100mW 10kΩ 4 8 ±0.5% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS