MSMP16A-M3/89A
MFR.Part #
MSMP16A-M3/89A
JLCPCB Part #
C3700110
Package
MicroSMP(DO-219AD)
Description
-55℃~+150℃ 150W 16V 17.8V 1uA 26V 5.8A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional MicroSMP(DO-219AD) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS