MSMP15A-M3/89A
MFR.Part #
MSMP15A-M3/89A
JLCPCB Part #
C3707547
Package
MicroSMP(DO-219AD)
Description
-55℃~+150℃ 150W 15V 16.7V 1uA 24.4V 6.2A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional MicroSMP(DO-219AD) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS