MSMP18A-M3/89A
MFR.Part #
MSMP18A-M3/89A
JLCPCB Part #
C1975161
Package
MicroSMP
Description
150W@10/1000us 18V 20V 29.2V 5.1A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional MicroSMP ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS