MSMP10A-M3/89A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MSMP10A-M3/89A
JLCPCB Part #
C3704313
Package
MicroSMP(DO-219AD)
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 150W 17V 1uA 8.8A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional MicroSMP(DO-219AD) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS