MSMP14A-M3/89A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MSMP14A-M3/89A
JLCPCB Part #
C1973890
Package
MicroSMP
Description
14V 150W@10/1000us 17.2V 1uA 23.2V 6.5A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional MicroSMP ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS