MRS25000C5239FRP00
MFR.Part #
MRS25000C5239FRP00
JLCPCB Part #
C1758919
Description
-55℃~+155℃ 52.3Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS