RER50F31R6MC02
MFR.Part #
RER50F31R6MC02
JLCPCB Part #
C1572917
Description
20W 31.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance