MRS16000C1960FC100
MFR.Part #
MRS16000C1960FC100
JLCPCB Part #
C3408414
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS