CMF559K1000JKEK
MFR.Part #
CMF559K1000JKEK
JLCPCB Part #
C1422354
Description
-55℃~+175℃ 500mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS