MRA-1220R00FE12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MRA-1220R00FE12
JLCPCB Part #
C1365091
Package
Plugin,D7.9xL30.2mm
Description
-65℃~+250℃ 10W 20Ω Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D7.9xL30.2mm Through Hole Resistors ROHS