SFR2500001133FR500
MFR.Part #
SFR2500001133FR500
JLCPCB Part #
C1749690
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS