MMA02040E2211BB300
MFR.Part #
MMA02040E2211BB300
JLCPCB Part #
C4316916
Description
-55℃~+125℃ 2.21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS