Y150614K0000TR23R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y150614K0000TR23R
Description
-55℃~+125℃ 14kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ - Through Hole Resistors