MMA02040D9532BA300
MFR.Part #
MMA02040D9532BA300
JLCPCB Part #
C1701990
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS