CMF5562K750BEBF
MFR.Part #
CMF5562K750BEBF
JLCPCB Part #
C1404011
Description
-55℃~+175℃ 500mW 62.75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors