CMA02040X1501GB300
MFR.Part #
CMA02040X1501GB300
JLCPCB Part #
C2145396
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 400mW Carbon Film Resistor ±2% 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS