MMA02040D7681BB300
MFR.Part #
MMA02040D7681BB300
JLCPCB Part #
C1702091
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS