MMA02040D6981BB300
MFR.Part #
MMA02040D6981BB300
JLCPCB Part #
C4026841
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS