MMA02040D2491FA300
MFR.Part #
MMA02040D2491FA300
JLCPCB Part #
C2139940
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS