MMA02040C2551FB300
MFR.Part #
MMA02040C2551FB300
JLCPCB Part #
C2119469
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS