MMA02040C2550FB300
MFR.Part #
MMA02040C2550FB300
JLCPCB Part #
C4185862
Description
-55℃~+155℃ 255Ω 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS