RNC65J1910FRRE8
MFR.Part #
RNC65J1910FRRE8
JLCPCB Part #
C3471789
Description
-65℃~+175℃ 191Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors