MMA02040C1439FB300
MFR.Part #
MMA02040C1439FB300
JLCPCB Part #
C2119821
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 200V 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS