Y16241K10000B9R
MFR.Part #
Y16241K10000B9R
JLCPCB Part #
C3933568
Description
-55℃~+150℃ 1.1kΩ 200mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS