Y1443120R000V9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1443120R000V9L
JLCPCB Part #
C1492168
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 120Ω ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS