RN60C3603DRE6
MFR.Part #
RN60C3603DRE6
JLCPCB Part #
C1779205
Description
-65℃~+175℃ 250mW 360kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors