MMA02040C1332FB300
MFR.Part #
MMA02040C1332FB300
JLCPCB Part #
C3948177
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS