Y078655R4500T9L
MFR.Part #
Y078655R4500T9L
JLCPCB Part #
C1477394
Description
-55℃~+125℃ 55.45Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS