MMA02040C1334FB300
MFR.Part #
MMA02040C1334FB300
JLCPCB Part #
C2121538
Description
-55℃~+155℃ 1.33MΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS