MKP1845447404
MFR.Part #
MKP1845447404
JLCPCB Part #
C3804817
Package
Plugin,D15xL34mm
Description
-55℃~+100℃ 220V、400V 470nF ±5% 插件,D15xL34mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS