VSSR1601681JUF
MFR.Part #
VSSR1601681JUF
JLCPCB Part #
C1361573
Description
100mW 15 16 680Ω ±100ppm/℃ ±5% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS