LTO030FR4700JTE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
LTO030FR4700JTE3
JLCPCB Part #
C1458941
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 30W 470mΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% TO-220 Through Hole Resistors ROHS